ECS YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI GELECEĞE AÇILAN KAPI

2007 yılında Ukrayna kievde kurduğumuz ECS Danışmanlık firmamız ile siz değerli öğrencilerimize yerinde eğitim danışmanlık hizmeti veriyoruz.

13 yıllık deneyim,tecrübe ve geniş kadromuzla siz değerli öğrencilerimize ve ailelerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ayırca; yurt dışı eğitim danışmanlık hizmeti yanı sıra, siz sevgili öğrencilerimizin Ukrayna üniversitelerinde başarılı bir eğitim dönemi geçirebilmeniz için Odessa şehir merkezinde Ukraynaca, Rusça dil kurslarımız yanı sıra, Ukraynaca ve Rusça tercüme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Günümüzde uluslararası eğitim son derece yaygın ve küresel hâle gelmiş durumdadır. Gelişen uluslararası eğitim sektörü, uluslararası eğitim danışmanlık şirketlerini son derece önemli hale getirmiştir. Ancak, sektörde birçok farklı birim bulunmakta ve sektör sürekli kendini yenilemektedir. Bu nedenle; Profesyonel eğitim almış, kaliteli hizmet veren uluslararası öğrenci danışmanları sektörde lider eğitim danışmanlık firmaları için çok önemli ve aranan hale gelmiştir.

Yurtdışında eğitim kararı, kişilerin geleceğini belirleyen önemli kararlarından biridir. ECS olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna uygun olan en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Öğrencilerimizi, içinde bulunduğumuz çağın imkânlarını kullanarak, doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi yerinde kullanabilen; tutarlı, kararlı, toplumla barışık bir şekilde milli ve manevi değerlerine hizmet etmeyi kendine amaç edinmiş bireyler olarak yetiştirmek için varız. Bunun için, her alanda en iyi donanıma sahip, uluslararası tanınmış olan üniversitelerimiz ve siz değerli öğrencilerimizin desteği ile hedeflerimize kararlılıkla ilerliyoruz.

Hayalleriniz, Hedefimizdir…

Bilgi ve yaratıcılığa dayalı hızlı ve etkin çözümler geliştirmek, “Güvenilir”, “Saygın” ve “Etik Değerlere Bağlı” bir kurum olarak, profesyonel kadromuzun bilgi, birikim ve deneyimlerini müşterilerinin taleplerini karşılayarak, gelişim ve deneyimlerine öncü olmak, çözüm üreten, yaratıcı, yenilikçi bir kurum olarak hizmet sunmaktır.

Merkez ofisimiz Ukrayna’da olup Türkiye İzmir ofisimizden yurt dışında eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimize; kariyer hedeflerine en uygun okul seçiminin yapılması, vize işlemleri, konaklama ayarlanması ve daha birçok hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz.

Ukrayna, Azerbaycan, Almanya, Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, Malta, Almanya, Polonya, Belarus, Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin önde gelen üniversite, dil okulu ve kolejleriyle anlaşmalıyız ve bu ülkelere öğrenci yerleştirmesi yapmaktayız.
ECS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

TIP FAKÜLTESİ
HUKUK FAKÜLTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ
Biyoloji Fakültesi
Biyokimya
Biyofizik
Botanik
Viroloji
Genel ve Moleküler Genetik
Zooloji
Ekoloji
Mikrobiyoloji
İnsan ve Hayvan Fizyolojisi
Bitki Ekolojisi ve Fizyolojisi
Sitoloji, Histoloji ve Biyolojik Gelişim
Jeoloji Fakültesi
Genel ve Tarihsel Jeoloji
Mineraloji, Jeokimya ve Petroloji
Maden Yakıtları Jeolojisi
Petrol Jeolojisi
Hidroloji ve Jeoloji Mühendisliği
Jeofizik
Coğrafya Fakültesi
Fiziksel Coğrafya ve Jeoloji
Meteoroloji ve Klimatoloji
Jeomorfoloji ve Paleografi
Ekonomik ve Sosyal Coğrafya
Dinsel Coğrafya ve Turizm
Jeodezi ve Kartografi
Hidroloji ve Hidrokimya
İktisat Fakültesi
Teorik ve Uygulamalı İktisat
İktisat Teorisi
Uluslar arası Ekonomi

Yenilikçi ve Yatım Faaliyetlerin Yönetimi
Muhasebe ve Denetim
Finans
Sigorta ve Risk Yönetimi
Ekolojik Yönetim Girişimcilik
İstatistik ve Demografi
Girişimcilik
Tarih Fakültesi
Slav Tarihi
Modern ve Yabancı ülkelerin Çağdaş Tarihi
Antik ve Ortaçağ
Rusya Tarihi
Arkeoloji ve Müzecilik

Yarıiletken Elektroniği
Elektrik
Fiziksel Elektronik
Kriyojeni ve Mikro Elektronik
Kuantum Radyofizik
Matematik ve Kuramsal Radyofizik
Tıbbi Radyofizik
Sibernetik Fakültesi
Operasyon Araştırma
Bilgi Sistemleri
Matematiksel Bilişim
Komplike Sistem Modelleme
Hesaplamalı Matematik
Uygulamalı İstatistik
Sistem Analizi ve Karar verme
Teorik Sibernetik
Teori ve Programlama teknolojisi
Psikoloji Fakültesi
Genel ve Örgütsel Psikoloji
Klinik Psikoloji ve Psikolojik Teşhis
Pedagoji
Sosyal Psikoloji
Gelişim Psikolojisi
Sosyoloji Fakültesi
Endüstriyel Sosyoloji
Sosyal Araştırma Teknikleri ve Metodolojisi
Sosyal Yapılar ve Sosyal İlişkiler
Teori ve Sosyoloji Tarihi
Fizik Fakültesi
Deneysel Fizik
Metal Fiziği
Moleküler Fizik
Nükleer Fizik
Optik
Uzay Fiziği ve Astronomi
Fizik

Arşiv çalışmaları ve Özel Tarih Bilimi
Yerel Tarih ve Etnoloji
Mekanik ve Matematik Fakültesi
Cebir ve Matematiksel Mantık
Genel Matematik
İntegral ve Diferansiyel Denklemler
Matematiksel Analiz
Olasılık Teorisi ve Matematiksel İstatistik
Radyofizik Fakültesi